Dit jaar staat ons jaarthema gelijk aan onze missie: “Jezus volgen, jou zien”. Dit benadrukt de actieve navolging van Jezus en het zorgen voor elkaar. Jezus volgen: Hoe ziet het volgen van Jezus eruit voor ons dagelijks leven. Hoe kunnen we op Hem lijken. Ons laten vormen en leiden door de Heilige Geest? Jou zien: Jezus had een hart voor de ander. Hij was met ontferming bewogen. Hoe kunnen wij naar de ander omzien, binnen en buiten de gemeente, zoals Jezus dat deed?

In september starten we met de missie als geheel als een mooie inleiding op dit nieuwe jaar en onze verwachting voor de komende jaren. Daarna zullen we elke maand één van onze kernwaarden behandelen als maandthema. En in mei sluiten we dit jaar weer af met een terugkoppeling en een vooruitblik. 

Introducties voor de huiskringen

Elke maand wordt er kringmateriaal aangeboden voor de huiskringen om door te spreken over de maandthema’s. Het kringmateriaal bestaat uit een inleidend filmpje door Jaap Ketelaar en Willem Tukker en verwerkingsmateriaal met vragen door Rosanna van Delft. Het kringmateriaal wordt hieronder geplaatst.